حسابدانان - مرجع آموزشی حسابداران - واحد مالی کارفرمایان

حسابدانان از سال ۱۴۰۰ با شعار « حسابدانان؛ مرجع آموزشی حسابداران، واحد مالی کارفرمایان » فعالیت خود را در زمینه ‌ی نشر و آموزش تخصصی علوم مالی و مالیاتی، قوانین و مقررات حاکم بر فضای مالی و مالیاتی کشور، برگزاری رویداد ها و دوره های آموزشی بلند مدت و کوتاه مدت حسابداری و مالیاتی و بیمه و قانون کار و همچنین ارائه خدمات اجرایی حسابداری، مالیاتی، بیمه و ثبتی به کسب ‌و ‌کارهای تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، کسب و کارهای آنلاین و استارت آپ ها از طریق خدمات دور کاری و اعزام تیم مالی به محل، آغاز کرد.
اگر علاقه‌ مند به حوزه حسابداری، مالیات، قانون کار، بیمه، مدیریت مالی و حوزه های مربوطه هستید یا حس میکنید در این حوزه استعداد دارید با یادگیری اصولی باید آن علاقه را به تخصص تبدیل نمائید. دانشجویان دوره های حسابدانان، با توجه به علاقه‌ ی خود و سرمایه‌ گذاری بر روی خودشان، به موفقیت های چشم گیری در این حوزه دست پیدا کرده اند.
همچنین اگر صاحب کسب و کار، مدیرعامل، مدیرمالی یا حسابدار شرکت‌ها و کسب و کارها هستید برای تجربه گزارشات و خدمات با کیفیت واحد مالی می توانید از خدمات حسابداری و مالیاتی و سایر خدمات مالی حسابدانان استفاده کرده و کیفیت انجام امور مالی در مجموعه خود را تجربه کنید.
کلیه محتواهای این سایت توسط تیم رسانه حسابدانان طراحی و منتشر شده است.
نظرات شرکت کنندگان دوره های آموزشی و استفاده کنندگان از خدمات اجرایی مالی و مالیاتی تیم حسابدانان را می توانید در همین صفحه مشاهده نمایید.
در صورت علاقه به کسب اطلاعات بیشتر و آغاز همکاری های آموزشی و اجرایی می توانید از طریق فرم ارتباط با ما استفاده کنید.

سید علی سرحدی

مدیرعامل

محمد مترجمی

مدیر واحد رسانه

فاطمه قنبری

مدیر واحد آموزش

محمدرضا نکوئی

مدیر واحد اجرا

سبحان عبدی

کارشناس رسانه

بنت الهدی نوری

کارشناس حسابداری​

سهیل راشدی

کارشناس حسابداری

حامد زاهد بنیس

سرپرست واحد اجرا

آرمین سلیمانی

کاردان وبسایت

علیرضا ذوالفقاری

کاردان حسابداری

فرشید قدوسی

کاردان حسابداری

فائزه علیزاده

کارشناس آموزش و مسئول دفتر

فاطمه وحیدی

کمک حسابدار

نرگس غلامی

کمک حسابدار

فرصت های شغلی